Skip to main content

Що таке IT?

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша перша тема і перша лекція - Що таке IT? Ви дізнаєтесь, в яких сферах нашого життя застосовуються інформаційні технології, як вони змінюють наш посвякденний світ і як реалізувати себе у новому житті, де всім керує інформація.

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектори

Course Staff Image #1

Лектор - Ірина Щербина

Кандидат технічних наук, професор Державного університету телекомунікацій, MBA. Багато років цікавиться та займається сферою IT, є організатором освітнього IT-проекту Soft Training Club.

Ірина про участь у проекті ‪ITArts‬: "Ми живемо у надзвичайні часи. Сьогодні, в період інформаційної революції, можливості людини стрімко зростають. З'являються нові спеціальності, відкриваються інноваційні бізнеси, створюються віртуальні наукові спільноти. Кожна людина має унікальний шанс, незалежно від освіти чи віку. Я мрію, щоб якнайбільше людей знайшли своє місце у новому інформаційному світі та реалізували власні мрії - досягли фінансової незалежності або реалізували себе, знайшли однодумців або просто вирушили у подорож навколо світу".

  1. Classes Start

    Mar 30, 2016
Enroll