Skip to main content

Що всередині комп'ютера?

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша друга тема і друга лекція - Що всередині комп'ютера? На Вас чекає цікавий світ комп'ютерних роз'ємів та кабелів, всі складники механізму - від материнської плати до принтерів та сканерів, який допомагає нам опановувати інформаційний світ. Дізнайтесь, з чого складається Ваш комп'ютер.

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектор

Course Staff Image #1

Олексій Фіногенов

Кандидат технічних наук, доцент, викладає на факультеті інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Олексій про участь у проекті ‪#‎ITArts‬: "Мені завжди цікаво опановувати нові способи подання інформації, цільова аудиторія проекту - саме такі люди, для яких хочеться вигадувати нові історії та розповідати просто про складне. Сподіваюсь, це вийде!".

  1. Classes Start

    Apr 06, 2016
Enroll