Skip to main content

Операційні системи - стаціонарні та мобільні (Windows, MacOS, Android, iOS)

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша третя тема і третя лекція - Операційні системи - стаціонарні та мобільні (Windows, MacOS, Android, iOS). Якщо Ви не впевнені, що знаєте, як саме працюють операційні системи, з чого вони складаються і як саме виникли - ця тема саме для Вас. Історії створення, досвід великих компаній, стаціонарні та мобільні операційні системи в одній лекції!

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектор

Course Staff Image #1

Владислав Білогородський

Випускник факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», QA Lead у компанії SmartyAds. Цікавиться IoT, embedded-системами та доставкою рішень в IT., Владислав про участь у проекті #ITArts : "Якісь 30 років тому середньостатистичному студенту або працівникові з головою вистачало друкарської машинки, олівця і блокноту, аби робити свою справу. Але інформаційні технології увірвались у побут кожного з нас і назавжди змінили наш підхід до взаємодії з інформацією та одне з одним. Хто знає, може саме для випускників ITArts цей проект і стане поштовхом для винайдення The Next Big Thing? Щиро хочеться у це вірити. І не просто вірити, а ще й посприяти цій чудовій нагоді."

  1. Classes Start

    Apr 13, 2016
Enroll