Skip to main content

Поняття про інтернет та веб

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша четверта тема - Поняття про інтернет та веб. Історія, розвиток та перспективи інтернету, види веб-ресурсів та браузерів, головні протоколи інтернету, принципи створення доменних імен та хостинг сайтів. Найголовніше у світі веб - у нашій четвертій лекції!

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектор

Course Staff Image #1

Олена Волинець

Філолог, редактор, журналіст.

Олена про участь у проекті ‪#‎ITArts‬: «Цікавлюсь особливостями будування в Україні сучасного суспільства. В мене захоплення викликають люди, які кожного дня знаходять можливості для розвитку, поглиблення знань про світ та людину. На щастя, в наш час подальша освіта стає все популярнішою, і я дуже рада, що теж маю змогу докласти до цього своїх сил».

  1. Classes Start

    Apr 20, 2016
Enroll