Skip to main content

Пошукові системи та поштові сервіси

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша п'ята лекція та п'ята тема - "Пошукові системи та поштові сервіси". Вчимось правильно використосвувати інструментарій пошукових систем та створювати й налаштовувати поштову скриньку.

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектор

Course Staff Image #1

Євгеній Волинець

Кандидат фізико-математичних наук, молодший науковий співробітник Інституту математики НАН України Євгеній Волинець!

.

Євгеній активно займається автоматизацією та моделюванням процесів та механізмів.

Євгеній про участь у проекті ‪#‎ITArts‬: «Сучасний світ змінюється надзвичайно швидко. Легко загубитись у величезному обсязі нової інформації. Тому на перший план виходить абсолютно нове вміння – здатність навчатись, і навчатись постійно. Такі освітні програми, як #ITArts, стають необхідністю, оскільки допомагають людям легко та просто одержати знання, яких бракує. Я радий допомогти реалізації цього просвітницького проекту».

  1. Classes Start

    Apr 27, 2016
Enroll