Skip to main content

Інструментарій соціальних мереж

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша шоста лекція та шоста тема - "Інструментарій соціальних мереж". Вчимось правильно використосвувати соціальні мережі, вільно орієнтуватись, спілкуватись, обмінюватись думками та не порушувати цифровий етикет.

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектори

Course Staff Image #1

Дмитро Столяренко

Випускник факультету соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», аспірант, викладач, КПІшник Дмитро Столяренко! Займається філософією та вивчає медіа, працює над проектами, спрямованими на універсальний розвиток та політехнічну освіту.

Дмитро про участь у проекті ITArts: «Цифрове суспільство стало для нас чимось буденним, а словосполучення «високі технології» зараз виглядає, скоріше, як пережиток минулого тріпотіння перед новим світом. Проте дуже часто ми використовуємо сучасні можливості стихійно, випадково, і потім дивуємось негативним наслідкам такого підходу. Тому завданням є зробити процес занурення більш усвідомленим та раціональним, розкрити людині всі його сторони. Курс ITArts допоможе не загубитись у хитрощах та складнощах цифрового лабіринту – і це вже добре».

Course Staff Image #2

Максим Власов

Студент факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Любить мережі – від комп’ютерних до соціальних, обожнює історію, стратегії, автоматизацію, розбудовує спільноти на кшталт IT KPI та KPI Javascript User Group.

Максим про участь у проекті ITArts: «У далекі 2000-ні, коли інтернет був діал-апним, а соціальні мережі тільки набирали популярності, ваш покірний слуга, шифруючись, почав пізнавати дзен цих, досі недооціненних, інструментів. З того часу накопичилась купа знань і підходів, якими б мені хотілося поділитися з іншими».

  1. Classes Start

    May 10, 2016
Enroll