Skip to main content

Створення веб-ресурсів

Про лекцію

Курс складається із 10 майстер-класів по 1,5-3 години (залежно від теми) раз на тиждень та онлайн-завдань й інформації для поглибленні та засвоєння набутих навичок. Онлайн-завдання у вигляді тестів, креативних вправ та інших матеріалів для перевірки створюються за вибором викладача і мають на меті допомогти засвоїти набуті на майстер-класах знання та у перспективі стати однією із частин онлайн-курсу.

Наша сьома лекція та сьома тема - "Створення веб-ресурсів". Вчимось створювати власний сайт або блог з нуля. Ще ніколи веб-розробка не була такою легкою!

Вимоги до слухачів

Слухачами ITArts можуть стати всі та кожен! Жодних базових вмінь та навичок не потрібно.

Лектор

Course Staff Image #1

Дар'я Ботвинко

Студентка факультету інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Дар’я Ботвин.Професійно займається веб-розробкою й веб-дизайном і вважає їх справжнім мистецтвом. Має диплом артистки балету та у вільний час навчає охочих французькій мові.

Дар’я про участь у проекті #ITArts: «Прочитати новини, переглянути відео в улюбленому блозі, обмінятися думками з друзями та колегами – нелегко уявити сьогоднішній день без активної взаємодії з веб-ресурсами. Та чи знали ви, що на створення звичайного блогу чи сайта вам доведеться витратити не більше двох-трьох годин? І це враховуючи те, що ви ще жодного разу не бачили таку конструкцію, як . Я переконана, що навчити створювати власний сайт можна кожного, хто хоча б кілька разів вмикав комп’ютер і клацав в інтернеті, як би утопічно це не звучало. Достатньо мати бажання та комп’ютер – і ласкаво просимо у світ розробників веб-ресурсів!».

  1. Classes Start

    May 25, 2016
Enroll