![Course Staff Image #1](/asset-v1:ITArts+108+06012016+type@asset+block/IMG_1070.jpg)
Юрій Рочняк
Випускник Інституту телекомунікацій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Працював у інтернет-провайдері та у сфері VoIP-технологій, зараз – DevOps у компанії TubeMogul.
Юрій про участь у проекті #ITArts: «Я вважаю, що знаннями потрібно ділитись з якомога більшою кількістю людей, від цього світ стає кращим, а карма – чистішою. А у ITArts саме була близька для мене тема».